חמישה טיפים הכרחיים לבחירת מסעדה לאירוע משפחתי אינטימי

חמישה טיפים הכרחיים לבחירת מסעדה לאירוע משפחתי אינטימי
יש לכם אירוע משפחתי שאתם חוגגים עם המשפחה הקרובה? מחפשים מסעדות בגליל המערבי שיכולות לארח את האירוע שלכם ולהשאיר טעם של עוד? חשוב, שהמסעדה שתבחרו תהיה כזו שתאפשר לכם לחגוג את החגיגה שלכם בנינוחות ותספק תפאורה מתאימה, אירוח נעים ומקום נוח לשבת בו. איך בוחרים מסעדה מנצחת לאירוע משפחתי קטן? חמשת הטיפים החשובים ביותר – במאמר שלפניכם.post-23-2-c

הטיפ הראשון בחשיבותו – המקום צריך להתאים לכולם
אם אתם המזמינים, ואין שום דבר שאתם אוהבים יותר מאשר סטייק טוב,  מומלץ להזמין שולחן במסעדת בשרים בצפון, אם יש לכם מוזמנים שהם טבעוניים, זוהי, כמובן, דוגמה קיצונית, אך נאמר כי ככל שהאירוע קטן יותר וכמות המוזמנים אליו מצומצמת יותר, יצפו מכם להתחשבות רבה יותר בעת בחירת המסעדה. כדאי שתבררו (אם אתם לא יודעים מראש) אם יש מאפיינים שחשוב לקחת בחשבון עבור המוזמנים שלכם, כמו למשל – האם יש העדפות לסוג האוכל, מיקום המסעדה, שעת האירוע, וכדומה.

הטיפ השני – המסעדה צריכה להיות ערוכה לאירוע
בין אם מדובר באירוע של חמישה משתתפים או באירוע של המשפחה המורחבת – מומלץ להתקשר אל המסעדה הנבחרת מבעוד מועד ולדאוג ליידע את הצוות ואחראי המשמרת על האירוע שלכם. למקפידים, נמליץ גם להתקשר אל המסעדה שעה קודם לשעת ההזמנה על מנת לוודא שנערכו כראוי, שהשולחן ממתין לכם וכדומה. הדבר טוב לא רק על מנת לשריין שולחן לאירוע במסעדות פופולאריות בגליל המערבי בשעות העומס, אלא גם על מנת לאפשר לבעלי המסעדה לארגן מספיק צוות כדי לאפשר לכם שירות איכותי מבעוד מועד.

הטיפ השלישי – לכו על משהו מיוחד
אם אתם רוצים מפגש ייחודי, שיהיה נעים יותר מאשר רק ארוחה כיפית ביחד, לכו על מסעדה עם ייחוד. מסעדה בעלת תפריט ייחודי (סתם, דוגמה שצצה לנו בראש – בשרים מעושנים בעבודת יד), אווירה ייחודית (למשל, נוף גלילי משגע, בעיקר בשעת השקיעה), וכדומה, ייטיבו לסייע לכם בארגון אירוע יוצא דופן ומפגש משפחתי כיפי במיוחד. אז נכון, יש לא מעט מסעדות בשרים בצפון – אבל מסעדה עם נוף כמו שלנו וטעמים כמו שלנו – לא תמצאו עוד בשום מקום בעולם…
הטיפ הרביעי – עלויות
יש מסעדות יוקרה בגליל המערבי שהמוניטין שלהן משפיע על עלות כל מנה. מאידך, יש מסעדות בשרים בצפון שמתח הרווחים שלהן הוא נמוך כל כך עד שרמת האירוח בהן נפגעת. בדרך כלל, המקום הטוב להיות בו הוא איפה שהוא באמצע. מה שאולי חשוב לשים לב, הוא התקציב המוערך עבור האירוע ובירור התפריט מבעוד מועד, כמו גם בדיקת האפשרות להגביל את ההזמנות על מנת שלא לחרוג מהתקציב.

הטיפ החמישי והאחרון – אלוהים נמצא בפרטים הקטנים
רוצים אירוע מיוחד עבור המוזמנים שלכם? תחשבו מחוץ לקופסה. מעבר להזמנה למסעדה ייחודית, אתם יכולים לאפשר קצת יותר ולהקפיץ את המפגש בכמה רמות. הנה כמה דוגמאות:
וודאו מראש שיש מספיק כיסאות ילדים ותינוקות, והביאו איתכם הפתעות לילדים (תמיד מצליח מאוד) כמו חוברות צביעה בשקל, צלחות פלסטיק כיפיות, סביבונים או צעצועים קטנים שיעסיקו את הקטנים, או אפילו מכשיר DVD נייד וסרט טוב.
וודאו מראש את הזמנת היינות או ריכשו בנפרד יין מפנק במיוחד לאורחים שלכם, אם אין כזה במסעדה שבחרתם.
הביאו איתכם מצלמה (או סתם את הסמארטפון שלכם) וצלמו את כל הנוכחים באירוע על מנת לחלוק איתם לאחר מכן אלבום רגעים של ביחד מהערב המהנה. בקשו מכל המשתתפים לחלוק איתכם באלבום המשותף תמונות מוצלחות במיוחד של רגעים נעימים.