קצת עלינו

לה פמפה – מי אנחנו?
לה פמפה הגלילית הציעה מזה מעל עשור חוויית בשרים ייחודית ואינטימית במסעדה שהקמנו מתוך תשוקה לאוכל, ליד בית המשפחה שלנו שבמצפה הילה בצפון. לה פמפה נסגרה לאחרונה, לאור אירועי הביטחון בצפון, אבל – יש מקום שמציע את אותן מנות בשר מעוררות תיאבון, בגרסאות קלילות יותר אבל עם נאמנות לאותו קו דרום אמריקאי של בשר איכותי, בישול ביתי לפי המתכונים הסודיים שעוברים שנים במשפחה – והתשוקה הבלתי נגמרת, לאוכל טוב.
“לה פמפה אקספרס” הוא מתחם פודטראק (כולל סגירת חורף חמימה) במיקום מרהיב באמפי פארק נהריה, ממש על החוף ובאזור משופע בדשא ירוק וגני שעשועים לילדים – שם מחכות לכם הפתעות שלא הגשנו בלה פמפה, עם כריכים בהרכבה של הבן הגדול נוה, שמביא למטבח הדרום אמריקאי השפעות וניחוחות נוספים ומפתיע בטעמים חדשים.
נעים מאוד לפגוש אתכם בין דפי האתר שלנו! אנחנו ערן ואילנית טבצ’ניק, בעלי תשוקה לאוכל, ובפרט לבשרים. אירחנו לארוחות בשרים במשך שנים רבות בביתנו במצפה הילה, ונהנינו מאורחים חוזרים, עם ארוחות טעימות של שבע מנות מהמעשנה המקצועית והמון פינוקים בנוסף.
את הידע, התשוקה לבשר והטיפול המדוקדק בו הביא ערן מביתו בארגנטינה, ואת האהבה לאירוח, רוח היזמות וההקפדה על הפרטים הקטנים במסעדה – הביאה אילנית. לה פמפה אירחה אלפי זוגות שהגיעו לנופש בצפון, קבוצות של חברים שבאו לטעום את הבשרים המדוברים ומבקרים אחרים, חלקם היו מגיעים שוב ושוב, ונהנים מארוחות בשרים לצד ירקות מהמעשנה ומנות מוקפדות ועשירות בטעמים.
המסעדה הוקמה בצמוד לבית המשפחה – והילדים היו תמיד חלק בלתי נפרד מהנוף, ומצוות העובדים… עכשיו, כשהילדים גדלו והכישורים שרכשו לאורך השנים התחדדו, נוה שהשתחרר משירות החובה לאחרונה, משתלב במטבח – ואפילו מוביל בחלק מהמנות… הוא מביא איתו טעמים בטעטים ופיוז’ן ייחודי, עם תוספות מפתיעות לתפריט וכישרון ענק לבישול וליה הנערה מלאת כישרון למטבח אפייה ועיצוב, גם היא חלק מהצוות.
לה פמפה אקספרס, הפוד טראק החדש שלנו, ממוקם בנהריה ליד האמפי בדרום העיר. גם לשם, כמו אל המסעדה האהובה בבית שבמצפה הילה, אנחנו מביאים את הטעמים, האווירה, והאוכל, לצד המרחבים והנוף שהם מבחינתנו חלק מהחוויה.
אנחנו מחכים לכם עם בשרים כריכים חלומיים ,אווירה שלווה והמון הפתעות בלה פמפה אקספרס!

Top
X

ברוכים הבאים, ניתן להזמין משלוחים באזור נהריה והסביבה בימים, ב-ה 12:00-20:00