מלה פמפה לאקספרס

מלה פמפה הגלילית לאקספרס בנהריה

אי שם בתחילת שנות ה – 2000, פתחנו את לה פמפה. לה פמפה הגלילית שפעלה בסופי שבוע,  הוקמה ליד בית המשפחה במצפה הילה ואפשרה לנו להתענג על אירוח טוב, אוכל טוב, שמחה והנאה.

עכשיו, כשלה-פמפה המיתולוגית סגורה זמנית לאור המצב הבטחוני, אנחנו מציעים את אותן מנות בשר מופלאות, את הבשרים המעושנים, האמפנדס שכולם מדברים עליהם, כריכים עם הבשרים והנקניקיות העסיסיות – במתחם הפוד טראק שבנהריה, המחירים לכל כיס והשירות מהיר.

בחרנו בנהריה לא במקרה – אילנית מגיעה מנהריה ומבחינתנו מדובר בסגירת מעגל. ואם כבר בנהריה, אחרי הפעילות המספקת בלה פמפה שבמצפה הילה, היה לנו חשוב שגם במיקום החדש שלנו הטבע “ישחק תפקיד” בחוויה הקולינרית עבור מי שמגיעים לאכול אצלנו. הפוד טראק שלנו ממוקם בחלק הכי יפה של נהריה – עם נוף לים, שפע של מדשאות ירוקות ופינות ישיבה נעימות, וגני שעשועים לקבוצות שמגיעות לאכול עם ילדים.

נהריה היא מהערים היפות בישראל. ברחוב הראשי של העיר זורם נחל הגעתון, ומזמין טיול לאורך הרחוב השקט. חופי הים שלה מהיפים במדינה, ותמצאו לאורכו חוף גולשים, טיילת וקאנטרי קלאב, ושפע של מסעדות ומקומות בילוי.

בין לבין, אנחנו מזמינים אתכם לכריך אסאדו מעושן שערן אחראי על הבשר ודור ההמשך נוה, הצעיר והבועט מרכיב, לאמפנדס בשר שמנמנים ועסיסיים או לנקניקייה איכותית – הכל בטעמים האותנטיים של לה פמפה.
התפריט של האקספרס:

Top
X

ברוכים הבאים, ניתן להזמין משלוחים באזור נהריה והסביבה בימים, ב-ה 12:00-20:00